Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Sa Lojëra Seksi U Bënë Kaq Popullore Në Mesin E Lojtarëve

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Sa lojëra seksi u bënë kaq popullore në mesin e lojtarëve

Historia e lojrave shkon disa dekada në të kaluarën. Me kaq shumë mënyra të mëdha të përdorimit të teknologjisë së kompjuterit për arsimin dhe mbledhjen e informacionit të shpejtë, njerëzit donin t'i bënin ato një mjet për argëtim gjithashtu. U krijuan kaq shumë lojra dhe njerëzit u entuziazmuan për mënyra të reja për t'u argëtuar. Shumë nga lojërat video kishin elemente porno që i eksitonin njerëzit për ato pjesë. Natyrisht, ata donin më shumë nga ajo, kështu që porno lojërat filluan të shfaqeshin., Një nga më të popullarizuarit është Kostumi Leisure Leri, i cili është një seri e tërë rreth një burri me moshë të mesme i cili kërkon vetëm gra tërheqëse dhe përpiqet për t'i joshur ata. Ai u lirua së pari në fund të viteve ' 80 dhe edicioni i fundit ishte në 2020. Njerëzit donin pornografi më parë dhe prapë e bëjnë. Ka pasur shumë lojra që u mungonte përmbajtja e pornos që donin lojtarët. Pra, disa nga lojrat më popullore kanë mënyrën e keqe, të cilat i lejuan përdoruesit të provojnë animacionet e pista me personazhet e tyre të preferuar., Por nuk ishte e mjaftueshme, kështu që sot, kemi një përzgjedhje të shkëlqyer të lojrave më të mira seksi për të gjithë shpirtat e eksituar që duan të kombinojnë porno cilësore me emocione.

Çfarë janë ato?

Lojrat e flash-it seksi janë lojra që fillimisht janë bërë për të luajtur atë online në një shfletues. Kur ata u krijuan së pari, ata kishin grafikë të dobët dhe ishin të përbërë nga pak kontakte me pak ndërveprim. Lojtarët mund të zgjedhin vetëm skenat që duan të shohin apo thjesht të zgjedhin intensitetin dhe nuk mund të bënin shumë më tepër. Por ishte ende emocionuese, pasi ishte një hap më larg nga vetëm shikimi i pornos. Sot, lojrat e flash seksi mund të shkojnë nga e thjeshta 2D në MMOs 3D dhe çdo gjë në mes. Dhe ajo që është e madhe tek ata është se mund të luhet online, por shumica e tyre gjithashtu mund të shkarkohen., Ato janë aksesuar lehtësisht, zakonisht të varur dhe të lirë shumicën e kohës. Është e njëjta gjë me këtë përzgjedhje ku njerëzit mund të kenë orë të pafund të argëtimit pa pagesë. Si shumica e gjërave më të mira në jetë janë të lira, po ashtu edhe këto lojra.

Për kë janë lojërat e flash-it seksi?

Lojrat e flash-it të seksit që mund t'i gjeni këtu i përmbushin nevojat si të afta, ashtu edhe të lojtarëve amatorë. Ata kanë skenarë të ndryshëm komplotesh dhe çdo lloj seksi është përfshirë në shumicën e tyre. Lojtarët kanë nevoja të ndryshme, por kjo përzgjedhje ofron argëtim për këdo. Me standardet e sotme, ata të gjithë kanë pamje të mëdha, kështu që lojtarët gëzojnë grafikë të cilësisë së lartë që i lejojnë të gëzojnë plotësisht të gjitha detajet. Dhe jo vetëm pamjet janë të mëdha, por edhe tingujt. Lojtarët do të kenë tinguj realiste seksi që e bëjnë të gjithë përvojën shumë më të ngjashme me atë të vërtetën., I jep kënaqësi të dy geek-ve dhe të sapofuturve që hyjnë vetëm në botën e mëkateve të të rriturve. Dhe këto lojra seksi vijnë nga goditje të thjeshta dhe punë dore në një punë ekstreme me skenarët më të mirë. Dhe të gjithë janë të personalizuar sipas preferencave të lojtarëve.

Eksperimente me lojëra të ndryshme seksi.

Këto lojëra janë shumë më të mira se pornot e zakonshme, sa për të kontrolluar gjithçka. Është njësoj si të drejtosh filmin tënd të pistë, ku vendos se çfarë do të ndodhë më pas dhe si do të kryhet. Disa gjithashtu ju lejojnë të zgjidhni partnerin dhe pastaj ju vendosni se çfarë gjëra të çuditshme ju doni të bëni me ta. Në disa lojra, ka edhe pjesa e takimit ku duhet të joshësh një partner para se të pallohesh. Për disa njerëz, kjo është pjesa më interesante pasi ata kanë opsione për të zgjedhur me qëllim që t'i fitojnë ato., Pas kësaj, bëhet më e lëngshme se seksi mund të shkojë në drejtime të ndryshme dhe ndonjëherë me shumë njerëz. Kjo është bukuria e kësaj përzgjedhjeje, si të gjithë mund ta gjejnë filxhanin e çajit. Të gjitha këto ofrojnë një sasi të madhe argëtimi, por disa ofrojnë një tip më specifik zbavitjeje të pistë. Kjo është e përkryer për njerëzit që duan të eksperimentojnë dhe të kërkojnë gjëra të reja për të provoni. Mund të jetë e dobishme për çiftet që nuk janë të sigurt për të provuar disa gjëra të reja, pasi ata mund të luajnë këto vajza dhe të mësojnë disa truke të reja që mund t'i pëlqejnë dhe t'i përdorin në jetën e tyre të përditshme.

Përfitimet e epokës moderne

Këto lojra synojnë përdorimin e shfletimit, por janë gjithashtu të luajtura me pajisje të tjera të mençura. Ndërsa ne po nxitojmë vazhdimisht diku dhe duhet të përdorim kohë të zgjuar, këto lojra bëjnë arratisjen e përsosur kur ju jeni diku jashtë shtëpisë, si ju mund të keni një të shpejtë. Por ata gjithashtu e bëjnë izolimin shumë më argëtues dhe më të lehtë pasi ka shumë gjëra pikante që mund ta bëjnë kohën të kalojë kaq shpejt. Ose nëse je këtu sepse je i eksituar ose thjesht i mërzitur, rezultati është i njëjtë., Nuk ka asgjë më të mirë se të kesh kaq shumë eksitim dhe qetësim në të njëjtën kohë, ndërsa luan lojërat më seksi seksi në internet. Ata mund të lehtësojnë mendjen dhe ta bëjnë trupin të çmendet. Pra, ajo që filloi si një shpikje emocionuese disa dekada më parë, jo në dispozicion të të gjithë njerëzve, tani mund të hyhet në çdo pikë, ndërsa ju mund ta mbani atë në xhepin tuaj gjatë gjithë kohës. Ti vetëm nxirre pajisjen dhe qejfi fillon sa më shpejt që të arrish në faqe me këto lojra. Nuk bëhet më e lehtë se kaq., Nga softkori në të ashpër, gama e kategorive është e gjerë dhe mbulon shumicën e atyre ekzistuese. Mund të të bëjnë të varur dhe ti do të duash të shkosh tek ata gjatë gjithë kohës. Megjithëse nuk ka një numër të madh prej tyre, cilësia që ofrojnë e tejkalon sasinë e tyre. Nëse po kërkon një kompilim të mirë lojrash argëtuese, je në vendin e duhur.

Luaj Falas Tani